Arama
İLETİŞİM BİLGİLERİ
an image
Detay Elektronik
Yayla Mah. Hastane Cad.(İniş Yönü) No:42/B ISPARTA
Email: [email protected]

Telefon:0(246) 223 4802
Fax:0(246) 223 4802

Detay Elektronik - Isparta Güvenlik Sistemleri

Detay Elektronik olarak 10 yıllık tecrübemiz ile evlerinizi ve iş yerlerinizi güven altına alıyoruz.

Güvenlik teknolojilerinin hızla gelişmesi, ev ve iş yeri güvenliğinin öneminin daha da artmasıyla birlikte ,sektörün uzağında kalmak güvenlik açıklarını artıracağından, gerekli alt yapıya sahip personelimizle satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde sizlere daha hızlı çözümü sunmaktayız.

İthal ettiğimiz ürünlerin tamamını yerinde görüp kaliteyi sizler için test ederek kaliteyi ve şık tasarımları siz değerli müşterilerimiz için büyük bir itina ile hazırlamaktayız.

Teknolojinin hızla ilerlediği çağımızda tüm dünyadaki güvenlik sektöründeki ilerlemeleri takip ve analiz ederek en güvenilir çözümleri sunan firmaların marka ve kalitesini ülkemize kazandırmaya devam ederek fiyat ve kalite noktasında sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sürekli gelişen dünyamızda, baş döndürücü bir şekilde ilerleyen teknoloji sayesinde bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri, öncü ve yaratıcı çözümlerle birlikte şimdi olduğu gibi gelecekte de ülkemiz insanına ve müşterilerimizin faydasına sunmak en önemli misyonumuz olacaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları ülkemize kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yegane vizyonumuz olacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

gk1

gk2