Arama
İLETİŞİM BİLGİLERİ
an image
Detay Elektronik
Yayla Mah. Hastane Cad.(İniş Yönü) No:42/B ISPARTA
Email: [email protected]

Telefon:0(246) 223 4802
Fax:0(246) 223 4802

Detay Elektronik - Isparta Merkezi Uydu Sistemleri

Detay Elektronik olarak balkon ve çatılarınızdaki çanak kirliliğine son veriyoruz...

Detay Elektronik otel , apartman , okul , hastane , site , ev , tatil köyü ve toplu yerleşim birimlerinde ihtiyaç duyulan düşük maaliyetli merkezi uydu tv dağıtım sistemi, merkezi tv dağıtım sistemleri, kablolu tv dağıtım sistemleri, alarm sistemleri, kamera sistemleri ve bakımları da dahil tüm teknik konularda profesyonel çözümler üreterek, geleceğe açık altyapı düşüncesi ile yanınızda olacaktır.

Ekip çalışmalarını tüm birimlerinde hayata geçirmiş , müşterilerinin her türlü ihtiyacına komple hizmetler sunan proje taahhüt ve en doğru bilgiyi en kısa sürede üreterek, sektöründe örnek hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir .

Müşteri beklenti ve gereksinimlerini çok iyi bilmek ve bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri , en uygun maliyette ve rakiplerimizden daha önce üretebilmek , ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmekteyiz.

Detay Elektronik, yetkili servisi olduğu Türkiye'nin önde gelen birçok markası ile sizlere her zaman en doğru seçeneği sunacaktır.

mu1

mu2